Menu
reklama:

Pijany mężczyzna ukradł sąsiadce laptopa! Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

  • Gracjan Broda

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który postanowił przeskoczyć na balkon sąsiada i ukraść mu laptopa.

Mieszkająca przy ul. Mieszka I w Policach kobieta zawiadomiła policję, po tym, jak zobaczyła mężczyznę przeskakującego z jednego balkonu na drugi.

– Kobieta widziała, jak młody mężczyzna przeszedł ze swojego balkonu na balkon sąsiadów, następnie przez otwarte drzwi balkonowe wszedł do ich mieszkania, po czym wyszedł z niego, wracając po balkonach do siebie – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Na miejsce zdarzenia skierowano patrol policji. Pod wskazanym adresem nikt jednak nie otwierał drzwi. Chwilę później na komendę zadzwoniła właścicielka skradzionego laptopa, informując o kradzieży. Policjanci, którzy postanowili zostać na osiedlu i przyjrzeć się sytuacji, ponownie udali się pod wskazany adres. Z mieszkania było słychać różnego rodzaju odgłosy świadczące, że ktoś nadal jest w środku.

– Po przybyciu na miejsce załogi straży pożarnej drzwi od mieszkania otworzył młody mężczyzna, który znajdował się pod widocznym działaniem alkoholu – wyjaśnia Katarzyna Leśnicka.

Badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu. W jego mieszkaniu ujawniono skradzionego laptopa. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda
ZOBACZ TAKŻE:

Komentarze  

 
#1 Tomek 2018-07-19 12:15
hahahha to jest najlepsze w tym kraju :D podoba mi się to xD 5 lat za kradzież laptopa xD ... jadąc pijany po drodze dostaniesz tylko 3 xD hahaha #ChoryKraj
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją