reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Dzielnicowy rozpoznał poszukiwanego za kradzieże mężczyznę i doprowadził do jego zatrzymania

Policjantem się jest, a nie bywa. Udowodnił to w ostatnich dniach st. sierż. Damian Mucha dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Policach, który w czasie wolnym od służby rozpoznał poszukiwanego mężczyznę.

Dzielnicowy Damian Mucha

na zdjęciu: st. sierż. Damian Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Policach

– Dzielnicowy ruszył w ślad za poszukiwanym i wezwał na pomoc patrol policji – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach. – Czujność i zaangażowanie dzielnicowego doprowadziły do zatrzymania mężczyzny poszukiwanego za kradzieże – podkreśla Kaźmierczak.

Funkcjonariusz rozpoznał wśród przechodniów poszukiwanego za kradzieże mężczyznę. Dzielnicowy nie zwlekając, niezwłocznie powiadomił dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Policach.

– Policjant nie odpuszczał i cały czas był w pobliżu poszukiwanego mężczyzny, którego lokalizację przekazywał na bieżąco jadącemu ku nim patrolowi policji – informuje rzecznik prasowy polickiej policji.

Gdy na miejsce przyjechali funkcjonariusze, wspólnie z dzielnicowym doprowadzili do zatrzymania poszukiwanego mężczyzny i osadzenia go w policyjnym areszcie.

Zatrzymany mężczyzna to 19-letni mieszkaniec Polic, który poszukiwany był między innymi za kradzieże. Najbliższe 4 miesiące spędzi za kratkami.

Autor: Gracjan Broda, Foto: KPP w Policach

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.