reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Kryminalni zatrzymali 8 poszukiwanych osób! Za dwojgiem z nich wystawiono listy gończe

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Policach oraz Komisariatu Policji w Mierzynie w ciągu zaledwie pięciu dni zatrzymali 8 osób, które były poszukiwane za unikanie wymiaru sprawiedliwości.

Radiowozy Policyjne

Dwie spośród ośmiu zatrzymanych osób poszukiwane były listami gończymi.

– Wśród osób poszukiwanych zatrzymaliśmy 32-letnią mieszkankę Polic, która posiada obszerną kartotekę policyjną – mówi Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach. – Kobieta została zatrzymana na podstawie listu gończego m.in. za kradzieże oraz posiadanie narkotyków – tłumaczy Kaźmierczak.

Kobieta najbliższe dwa lata spędzi za kratami.

Policjanci zatrzymali również 67-letniego mężczyznę poszukiwanego za oszustwa.

– Mężczyzna jesień swego życia spędzi w więziennej celi, w której przewidziano dla niego miejsce przez najbliższe 5,5 roku – informuje Anna Kaźmierczak.

Pozostali zatrzymani zostali m.in. za dokonanie rozboju, kradzieże, kradzieże z włamaniem, przestępstwa skarbowe i jazdę pod wpływem alkoholu.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.