reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca Polic. Był poszukiwany przez funkcjonariuszy

Funkcjonariusz z Referatu Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie oraz policjanci z Komendy Powiatowej w Policach zatrzymali 25-latka, poszukiwanego za posiadanie narkotyków.

radiowóz policyjny

– Policzanin trafił już za kratki dzięki czujności funkcjonariuszy będących w czasie wolnym od służby – czytamy w komunikacie prasowym Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Niezwykłą spostrzegawczością wykazał się policjant z Referatu Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie oraz dwoje policjantów z Komendy Powiatowej w Policach, którzy minionej soboty w godzinach popołudniowych w czasie wolnym od służby, zwrócili uwagę na rowerzystę, który rysopisem odpowiadał osobie poszukiwanej.

Mężczyzna, widząc zainteresowanie swoją osobą, zaczął uciekać na rowerze.

– Dzięki szybkiej reakcji i wspólnym działaniom funkcjonariuszy z obydwu komend, 25-latek został zatrzymany. Policzanin nie mógł się z tym pogodzić i stawiał opór, jednak dzięki sprawnie przeprowadzonej interwencji i użyciu chwytów obezwładniających, policjanci uniemożliwili mu dalszą ucieczkę – czytamy w dalszej części komunikatu.

Mężczyzna najbliższy czas spędzi w areszcie. Za posiadane narkotyki odpowie przed Sądem.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.