reklama
nekrolog
reklama
  1. Dziennik Policki:
  2. Kronika Policyjna
  3. Pijany mężczyzna ukradł sąsiadce laptopa! Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

Pijany mężczyzna ukradł sąsiadce laptopa! Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który postanowił przeskoczyć na balkon sąsiada i ukraść mu laptopa.

Mieszkająca przy ul. Mieszka I w Policach kobieta zawiadomiła policję, po tym, jak zobaczyła mężczyznę przeskakującego z jednego balkonu na drugi.

– Kobieta widziała, jak młody mężczyzna przeszedł ze swojego balkonu na balkon sąsiadów, następnie przez otwarte drzwi balkonowe wszedł do ich mieszkania, po czym wyszedł z niego, wracając po balkonach do siebie – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Na miejsce zdarzenia skierowano patrol policji. Pod wskazanym adresem nikt jednak nie otwierał drzwi. Chwilę później na komendę zadzwoniła właścicielka skradzionego laptopa, informując o kradzieży. Policjanci, którzy postanowili zostać na osiedlu i przyjrzeć się sytuacji, ponownie udali się pod wskazany adres. Z mieszkania było słychać różnego rodzaju odgłosy świadczące, że ktoś nadal jest w środku.

– Po przybyciu na miejsce załogi straży pożarnej drzwi od mieszkania otworzył młody mężczyzna, który znajdował się pod widocznym działaniem alkoholu – wyjaśnia Katarzyna Leśnicka.

Badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu. W jego mieszkaniu ujawniono skradzionego laptopa. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także