reklama
nekrolog
reklama
  1. Dziennik Policki:
  2. Kronika Policyjna
  3. Policjanci dwukrotnie zatrzymali 26-latka z nałożonym zakazem prowadzenia pojazdów! Za drugim razem był pod wpływem amfetaminy

Policjanci dwukrotnie zatrzymali 26-latka z nałożonym zakazem prowadzenia pojazdów! Za drugim razem był pod wpływem amfetaminy

W miniony weekend funkcjonariusze dwukrotnie zatrzymali mężczyznę, który posiada dwa aktywne zakazy prowadzenia samochodu.

– Podczas drugiej kontroli mężczyzna był pod wpływem narkotyków – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Policach w piątkowy wieczór w miejscowości Lubieszyn zauważyli doskonale im znany pojazd marki Opel, którego kierujący wielokrotnie był już zatrzymywany do kontroli za wykroczenia i przestępstwa w ruchu drogowym.

– Jakby tego było mało, następnego dnia 26-latek znowu został zatrzymany do kontroli drogowej, tym razem w miejscowości Trzeszczyn – mówi Leśnicka. – Mężczyzna był bardzo pobudzony i zdenerwowany – tłumaczy rzecznik prasowy polickiej komendy.

Jak się okazało, mężczyzna znajdował się pod wpływem środków odurzających. Badanie wykazało w organizmie kierującego amfetaminę.

Dalszym losem nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także