reklama
nekrolog
reklama
  1. Dziennik Policki:
  2. Kronika Policyjna
  3. Funkcjonariusze zatrzymali seryjnego włamywacza! Policjanci odzyskali mienie o wartości około 80 tysięcy złotych

Funkcjonariusze zatrzymali seryjnego włamywacza! Policjanci odzyskali mienie o wartości około 80 tysięcy złotych

Skuteczne działania policjantów kryminalnych doprowadziły do zatrzymania i przedstawienia zarzutów kradzieży mienia znacznej wartości 33-letniemu mieszkańcowi powiatu polickiego.

Mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy dzień po włamaniu się do jednej z hal produkcyjnych na terenie miasta, skąd skradł przedmioty o łącznej wartości blisko 100 tysięcy złotych.

– W jego domu w wyniku przeszukania policjanci ujawnili większość skradzionego sprzętu, m.in. 4 akumulatory, panele słoneczne, wyposażenie elektroniczne do jachtu oraz meble i urządzenia, które pochodziły z wcześniejszych kradzieży – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Wartość odzyskanego mienia została oszacowana na kwotę około 80 tysięcy złotych.

– Mężczyzna już wcześniej wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem m.in. za kradzieże i włamania, za które w 2013 roku został skazany na 5 lat pozbawienia wolności – tłumaczy Leśnicka.

Wobec 33-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego 3-miesięcznego aresztowania. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także