reklama
reklama

Policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca Polic. Był poszukiwany przez funkcjonariuszy

Funkcjonariusz z Referatu Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie oraz policjanci z Komendy Powiatowej w Policach zatrzymali 25-latka, poszukiwanego za posiadanie narkotyków.

radiowóz policyjny

– Policzanin trafił już za kratki dzięki czujności funkcjonariuszy będących w czasie wolnym od służby – czytamy w komunikacie prasowym Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Wzmożone kontrole policyjne w okresie świątecznym. Zatrzymano kilku pijanych kierowców

W okresie świąt wielkanocnych funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali trzech pijanych kierowców.

radiowóz policyjny

– Okres świąteczny to dla Policji wzmożony czas patroli i kontroli drogowych. Od piątku na drogach naszego powiatu policjanci ruchu drogowego sprawdzali przestrzeganie przepisów przez wszystkich uczestników ruchu drogowego – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Doprowadził do kolizja a następnie próbował przekupić funkcjonariuszy na służbie

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Policach zostali wezwani do kolizji samochodu osobowego z autobusem komunikacji miejskiej.

policjanci na slużbie

– Na miejscu okazało się, że kierujący osobówką był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna, chcąc uniknąć odpowiedzialności, zaproponował policjantom łapówkę, aby Ci odstąpili od czynności – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Policjanci zatrzymali dwóch kierujących po zażyciu narkotyków

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali dwóch kierujących pojazdami będącymi pod wpływem narkotyków.

radiowóz policji

W miniony czwartek policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu w Mierzynie zatrzymali w Przecławiu do kontroli drogowej pojazd marki Volkswagen, którym kierował mieszkaniec gminy Kołbaskowo.

Okradał sklepy w warunkach recydywy. Grozi mu 5 lat więzienia

Do pięciu lat więzienia grozi mężczyźnie, któremu postawiono zarzuty okradania sklepów w warunkach recydywy na terenie gminy Dobra. Łączna wartość skradzionych przedmiotów wynosi blisko 4000 zł.

radiowóz policji

37-latek został ujęty przez policjantów z Komisariatu w Mierzynie w miniony poniedziałek w jednym ze sklepów w Bezrzeczu. Wcześniej został zatrzymany przez pracowników ochrony.

Pijana 30-latka przyjechała samochodem na Komendę Powiatową Policji w Policach

W nocy z wtorku na środę na parking Komendy Powiatowej Policji w Policach przyjechała 30-letnia kobieta, która jak się okazało, miała 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Samochód Volkswagen pijanej 30-latki

– Samochód prowadzony przez kobietę zawisł na krawężniku. Szybka reakcja policjantów doprowadziła do ujęcia pijanej kobiety 30-latki – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Funkcjonariusze zatrzymali 7 osób na terenie powiatu polickiego

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Policach oraz Komisariatu Policji w Mierzynie zatrzymali siedmiu poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.

Komenda Powiatowa Policji w Policach

– Wśród zatrzymanych mężczyzn jest pięciu, którzy nie opłacili grzywny w terminie, jeden za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego oraz mężczyzna, który był zatrzymany celem doprowadzenia do prokuratury. Do odbycia mają kary pozbawienia wolności w wymiarze od 9 dni do 6 miesięcy – informuje Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

ogłoszenie społeczne

#zobacz także