reklama:

Po pijanemu uszkodził dwa samochody zaparkowane przy Bohaterów Westerplatte

W nocy ze środy na czwartek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Policach przy ul. Bohaterów Westerplatte w Policach zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który będąc pod wpływem alkoholu, uderzył w dwa zaparkowane na pobliskim parkingu samochody, a następnie zatrzymał się na słupie energetycznym.

– Mężczyznę ujęli mieszkańcy, którzy widząc, co się dzieje, postanowili go zatrzymać – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

36-latek zatrzymany bez uprawnień do prowadzenia pojazdu! Miał ponad 2 promile alkoholu!

Funkcjonariusze z Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który jadąc motocyklem, nie zatrzymał się do policyjnej kontroli.

– Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy, nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladem, a ponadto pojazd nie jest ani zarejestrowany, ani nie posiada ubezpieczenia – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Policja zatrzymała pijanego kierującego! Miał 2,7 promila alkoholu!

Funkcjonariusze policji zatrzymali 57-letniego mieszkańca Polic, który prowadził pojazd, mając 2,7 promila alkoholu we krwi.

– Dyżurny otrzymał zgłoszenie, że z miejscowości Siedlice w kierunku Polic porusza się samochód osobowy kierowany prawdopodobnie przez nietrzeźwego kierowcę – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

26-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków!

Kryminalni zatrzymali 26-letniego mieszkańca Polic, u którego w mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli 80 gramów środków odurzających.

– Prokurator zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakaz opuszczania kraju – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Policjanci zatrzymali 6 pijanych kierowców! Rekordzista miał ponad 2,5 promila!

Sześciu nietrzeźwych kierujących zatrzymali funkcjonariusze z Polic podczas weekendowych działań w ramach akcji „Trzeźwość”. Rekordzistą okazał się 43-letni kierowca Nissana, który prowadził samochód, mając ponad 2,5 promila alkoholu.

Policjanci zatrzymali również 37-latka, któremu już wcześniej orzeczony został zakaz prowadzenia pojazdów.

Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi

Dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi zostało zatrzymanych podczas kontroli drogowej, spowodowanej niesprawnymi światłami w pojeździe.

– Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyźni są poszukiwani listami gończymi. Obaj trafili do policyjnego aresztu – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Bilans długiego weekendu: 28 wypadków, 3 ofiary śmiertelne i 36 rannych!

Od 27 kwietnia do 7 maja zachodniopomorska policja prowadziła wzmożone działania w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W tym czasie na drogach województwa zachodniopomorskiego doszło do 28 wypadków, w których śmierć poniosły 3 osoby, a 36 zostało rannych.