reklama
nekrolog
reklama
  1. Dziennik Policki:
  2. Kronika Policyjna

Policjanci zabezpieczyli podróbki akcesoriów do telefonów komórkowych o wartości blisko 100 tysięcy złotych

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zabezpieczyli podrobione akcesoria do telefonów komórkowych znanych firm o wartości blisko 100 tysięcy złotych.

Policja zabezpieczyła blisko 1000 sztuk podrabianych akcesoriów do telefonów komórkowych

Funkcjonariusze przeprowadzili kontrole punktu handlowego na terenie Szczecina, który prowadził sprzedaż akcesoriów zarówno stacjonarną, jak i internetową.

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości nieznanych zwłok kobiety

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Policach prowadzi czynności w sprawie znalezienia zwłok n/n kobiety. Policjanci proszą o pomoc w zidentyfikowaniu denatki.

Radiowóz policyjny

– Prowadzimy czynności identyfikacyjne, mające na celu ustalenie tożsamości nieznanych zwłok kobiety, która została potrącona ze skutkiem śmiertelnym 3 września 2019 roku w miejscowości Warnik w gminie Kołbaskowo – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Policja i Straż Ochrony Kolei rozbiła grupę napadającą na pasażerów pociągów

Centralne Biuro Śledcze Policji przy współpracy ze Strażą Ochrony Kolei, Prokuratury Krajowej i biura bezpieczeństwa przewoźnika dalekobieżnego doprowadziło do rozbicia gangu, którego członkowie w różnych rejonach Polski okradali pasażerów pociągów.

Radiowóz policyjny po zmroku

W wyniku podjętych działań ustalono, że od kilku lat w pociągach relacji Świnoujście – Przemyśl, Świnoujście – Warszawa, Zielona Góra – Warszawa, na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego i mazowieckiego na trasie danego pociągu działała zorganizowana grupa przestępcza, której członkowie okradali podróżnych podczas snu.

Policjanci odnaleźli zaginionego 67-latka! Zauważył go wracający po służbie funkcjonariusz

W Lubieszynie będący po służbie policjant rozpoznał zaginionego 67-letniego mężczyznę, który 9 listopada wyszedł z miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Radiowóz policyjny po zmroku

– Kiedy dyżurny z Komisariatu Policji w Mierzynie wracał 11 listopada do domu po skończonej służbie, w miejscowości Lubieszyn zauważył człowieka, który nisko pochylony idzie od strony niemieckiej granicy – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

33-letni motocyklista zatrzymany bez prawa jazdy, pod wpływem amfetaminy i z narkotykami w kieszeni

Policjanci zatrzymali 33-latka, który przed funkcjonariuszami najpierw uciekał motocyklem, a następnie pieszo. Jak się okazało, był pod wpływem środków odurzających.

Radiowóz policyjny

– Mężczyzna nigdy nie miał uprawnień do kierowania, pojazd był niezarejestrowany, a w kieszeniach kurtki miał schowane narkotyki – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji.

Policjanci zatrzymali kolejnego pijanego kierowcę bez prawa jazdy! Mężczyzna posiadał przy sobie dodatkowo narkotyki

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali mężczyznę, który mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie i nie posiadając uprawnień, prowadził samochód. Zatrzymany 29-latek miał przy sobie również amfetaminę.

Budynek Komendy Powiatowej Policji w Policach

– Funkcjonariusze w minioną sobotę, tuż przed północą zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Skoda, który wyjeżdżając ze stacji benzynowej, nie zastosował się do nakazu skrętu w prawo – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach. – Po zatrzymaniu pojazdu mężczyzna wysiadł i zachowywał się bardzo nerwowo – dodaje Leśnicka.

Kolejne obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy! 51-latek miał ponad 3 promile

Do kolejnego obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy doszło w Mierzynie przy ul. Spółdzielców. Zatrzymany miał ponad 3 promile alkoholu.

20-latka przyłapana na kradzieży w supermarkecie

– Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do komisariatu w Mierzynie 3 listopada wieczorem – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach. – Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, w rozmowie ze zgłaszającym dowiedzieli się, że zauważył on samochód marki Skoda, którego kierujący z impetem wjechał na chodnik, po czym wysiadł i chwiejnym krokiem zaczął iść w kierunku sklepu – tłumaczy Leśnicka.

Kierował samochodem mając blisko 1,5 promila alkoholu! Interweniował obywatel

Dwa lata więzienia grożą 65-letniemu kierowcy, który w piątek prowadził samochód, mając blisko 1,5 promilu alkoholu w wydychanym powietrzu.

20-latka przyłapana na kradzieży w supermarkecie

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Mierzynie w piątek po godzinie 22.00 otrzymali informację o nietrzeźwym kierującym poruszającym się samochodem marki Skoda na ulicy Topolowej w Mierzynie.

#zobacz także