reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Motocyklista nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci ruszyli w pościg

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali kierującego motocyklem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

policjanci zatrzymali motocyklistę

na zdjęciu: policjanci zatrzymali motocyklistę

– Mężczyzna uciekał, ponieważ poruszał się pojazdem niedopuszczonym do ruchu. Przez swą bezmyślność zamiast za wykroczenie odpowie również za przestępstwo – mówi Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Policjanci zatrzymali 43-latka za przekroczenie prędkości. Był po alkoholu i kierował bez uprawnień!

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który przekroczył prędkość.

Środowisko – dbam i ratuję

na zdjęciu: funkcjonariusz policji kontrolujący prędkość

– W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna stracił już swoje prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu. Dodatkowo badanie alkomatem wykazało około 0,8 promila alkoholu – mówi Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Prokuratura wydała list gończy oraz opublikowała wizerunek podejrzanego o tragedię na autostradzie A1

Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim opublikowała list gończy za Sebastianem Majtczakiem, który jest podejrzewany o spowodowanie wypadku na autostradzie A1, w wyniku którego śmierć poniosły trzy osoby, w tym 5-letnie dziecko.

radiowóz policyjny

na zdjęciu: poszukiwany listem gończym Sebastian Majtczak

Do zdarzenia doszło 16 września w godzinach wieczornych na autostradzie A1. Jadący samochodem marki BMW mężczyzna miał uderzyć w tył jadącego przed nim samochodu marki KIA.

Dwa razy jednej nocy przekroczył prędkość! Mieszkaniec Polic uzbierał 16 punktów karnych

Jak poinformowała Komenda Miejska w Szczecinie – 33-letni mieszkaniec Polic został ukarany mandatem w kwocie 1 400 złotych. Dodatkowo otrzymał 16 punktów karnych.

radiowóz policyjny

na zdjęciu: radiowóz policyjny

W ubiegłym tygodniu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w Szczecinie dwa razy zatrzymali do kontroli drogowej 33-letniego mężczyznę z powodu przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym.

Zuchwała napaść w biały dzień na spacerującą z dzieckiem kobietę

W miniony poniedziałek na terenie Bezrzecza doszło do zuchwałej napaści w biały dzień na spacerującą z dzieckiem kobietę. Mężczyzna, który miał dopuścić się napaści, twarz zakrytą miał kominiarką.

funkcjonariusz policji

na zdjęciu: funkcjonariusz policji

O zdarzeniu w mediach społecznościowych informowali internauci.

Funkcjonariusze ukarali na terenie powiatu polickiego 55 kierujących mandatami

W ubiegły piątek na terenie kraju prowadzone były ogólnopolskie działania pod nazwą „Prędkość”. Również na terenie powiatu polickiego funkcjonariusze kontrolowali prędkość pojazdów.

funkcjonariusz policji kontrolujący prędkość

na zdjęciu: funkcjonariusz policji kontrolujący prędkość

– Akcja miała przede wszystkim na celu przeciwdziałanie kierowcom przekraczającym dozwoloną prędkość i ukierunkowane były na ogólną poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Policzanin chciał zdać egzamin na prawo jazdy. Wydmuchał ponad promil alkoholu

Patrol szczecińskiej drogówki został skierowany na interwencję do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie, gdzie miał na nich czekać nietrzeźwy kierujący, który tego dnia zdawał egzamin na prawo jazdy.

radiowóz policyjny

na zdjęciu: radiowóz policyjny

– Funkcjonariusze przeprowadzili badanie stanu trzeźwości 52-letniego mężczyzny i okazało się, że wydmuchał on ponad promil alkoholu. Mężczyzna sam przyznał się, że alkohol pił dzień wcześniej w godzinach popołudniowych. 52-latek uważał że jest trzeźwy i może uczestniczyć w egzaminie państwowym na prawo jazdy – informuje Komenda Miejska Policji w Szczecinie.

Poszukiwany listem gończył przyjechał do Trzebieży na urlop. Został zatrzymany!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali 34-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym.

radiowóz policyjny

na zdjęciu: radiowóz policyjny

– Mężczyzna poszukiwany był za zniszczenie mienia – mówi Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach. – 34-latek za wszelką cenę nie chciał trafić do zakładu karnego, dlatego zaproponował policjantom łapówkę – dodaje Kaźmierczak.

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.