reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Powiat Policki z kolejnym dofinansowaniem rządowym na remont drogi powiatowej

Powiat Policki otrzyma ponad pół miliona złotych dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na remont drogi powiatowej Kołbaskowo – Będargowo.

Podpisanie umowy na realizację inwestycji drogowych

na zdjęciu: starosta policki Andrzej Bednarek w towarzystwie wojewody zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego oraz posłów na Sejm RP Leszka Dobrzyńskiego oraz Artura Szałabawki

Całkowita wartość inwestycji szacowana jest na ponad 1,1 miliona złotych.

Powiat Policki planuje wyremontować 467-metrowy odcinek drogi powiatowej zlokalizowany na terenie gminy Kołbaskowo.

W sumie do 32 gmin i 15 powiatów województwa zachodniopomorskiego na poprawę jakości dróg lokalnych trafi blisko 38 milionów złotych.

Stosowną umowę podpisali wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki oraz starosta policki Andrzej Bednarek w towarzystwie posłów na Sejm RP Leszka Dobrzyńskiego oraz Artura Szałabawki.

Jak informuje Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki dodatkowa dotacja z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, trafi również do powiatu polickiego, który uzyskał blisko 5 milionów złotych na rozbudowę ul. Cisowej i ul. Nadbrzeżnej w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.