reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Droga powiatowa Stobno-Dołuje czasowo zostanie zamknięta

Starostwo Powiatowe w Policach poinformowało, że w związku z generalnym remontem drogi powiatowej Stobno–Dołuje, od 20 czerwca do 30 września 2023 roku będzie ona nieprzejezdna.

Przebudowa drogi Wołczkowo-Bezrzecze

na zdjęciu: droga powiatowa Stobno–Dołuje

Objazd będzie poprowadzony przez miejscowości Stobno, Mierzyn, Skarbimierzyce i Dołuje.

Wykonawca umożliwi jednokierunkowy dojazd do firm: Puder Cukier, MT Trans, Auto Kurek, Glass Expert, Jasiorski Transport, KML oraz Xedos. Ruch jednokierunkowy jako dojazd do firm będzie się odbywał od strony miejscowości Stobno w kierunku miejscowości Dołuje.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.