reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

W Bartoszewie trwa wymiana nakładki drogi powiatowej

Firma Eurovia przystąpiła do remontu drogi powiatowej Bartoszewo – Sławoszewo. Na początku tygodnia zerwana została warstwa wierzchnia drogi, natomiast w kolejnych dniach kładziono nowy asfalt.

droga w Bartoszewie

na zdjęciu: na początku tygodnia zerwano wierzchnią warstwę asfaltu

W trakcie prowadzonych prac ruchem kierują pracownicy. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Przypomnijmy, że Powiat Policki otrzymał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na dokończenie remontu nawierzchni wspomnianej drogi.

Całość inwestycji to koszt nieco ponad 1 miliona 400 tysięcy złotych, z czego dofinansowanie wynosi ponad 530 tysięcy złotych.

Inwestycja jest kontynuacją zadania rozpoczętego jeszcze w 2019 roku, kiedy to wyremontowano odcinek drogi od skrzyżowania z Drogą Wojewódzką nr 115 do miejscowości Bartoszewo.

Inwestycja obejmuje wymianę nawierzchni, utwardzenie pobocza i regulację zjazdów.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.