reklama
reklama

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 1 429 612 | Zgonów: 33 213 | Wyzdrowiało: 1 173 087


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 72 943 | Zgonów: 1 292

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 4 216 | Zgonów: 41

Data aktualizacji: 16 stycznia 2021 roku, godzina: 12.29 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


ogłoszenie społeczne:

Co z remontem drogi powiatowej w Bezrzeczu? Starosta odpowiada

Wieloletni plan przebudowy dróg zakłada, że kolejnym ważnym elementem prowadzonych inwestycji drogowych przez Starostwo Powiatowe w Policach będzie przebudowa drogi powiatowej przechodzącej przez miejscowość Bezrzecze w gminie Dobra.

– Był taki moment bardzo gorący moment, jeśli chodzi o Bezrzecze, taką spontaniczną akcję ze strony okolicznych mieszkańców – przypomniał Andrzej Bednarek, starosta policki. – Wtedy obiecaliśmy i zagwarantowaliśmy jednocześnie, że tę drogę będziemy przebudowywać – podkreślił Bednarek.

Starostwo Powiatowe w Policach zarządza niespełna kilometrowym odcinkiem drogi w Bezrzeczu. Pozostała część należy do miasta Szczecin.

– Tam trzeba przebudować istniejące systemy deszczowe, razem z gminą Dobra musimy realizować odprowadzenia tych wód do przylegających i rozwiniętych dróg i ulic gminnych – wyjaśnił Andrzej Bednarek.

Starosta policki nie ukrywa, że po raz kolejny liczy na wsparcie ze strony wójt Teresy Dery i radnych Gminy Dobra w zakresie realizacji tej inwestycji.

– Biorąc pod uwagę fakt, że remont tego odcinka powiedzmy „szczecińskiego”, odsuwa się w czasie, powoduje, że musimy zabrać się do pracy i liczyć, że Szczecin do nas dołączy – podsumował starosta Bednarek.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację