reklama
reklama | Życzenia Bożonarodzeniowe Urzędu Marszałkowskiego
ogłoszenie wydawcy
reklama | Życzenia Bożonarodzeniowe Dziennika Polickiego

Trwa przebudowa drogi w Bartoszewie

Trwa remont drogi powiatowej w Bartoszewie na odcinku od drogi wojewódzkiej w kierunku skrzyżowania. Na obu pasach położona została już nawierzchnia.

Kierowcy od lat uskarżali się na ten odcinek drogi. Fatalny stan nawierzchni sprawiał, że powstałe w drodze dziury trzeba było omijać slalomem. Remont ma potrwać do 15 grudnia.

Wiemy kiedy rozpocznie się remont drogi w Bartoszewie

Niespełna pół miliona złotych będzie kosztował remont odcinka drogi w Bartoszewie, który rozpocznie się 3 grudnia br.

Do remontu idzie odcinek od drogi wojewódzkiej w kierunku skrzyżowania w Bartoszewie. To jeden z obecnie najgorszych odcinków drogi w kierunku miejscowości Sławoszewo.

Starostwo Powiatowe ogłosiło przetargi na remonty dróg

Starostwo Powiatowe w Policach ogłosiło przetargi na remonty dróg lokalnych przy ul. Nadbrzeżnej w Policach oraz Stobno – Szczecin.

– Zarząd Powiatu po rewizji budżetu i znalezieniu brakujących środków zdecydował, że przeznaczy milion złotych na kolejne dwa zadania drogowe – powiedział Andrzej Bednarek, starosta policki.

Ponad 11 milionów złotych dofinansowania na drogi lokalne w powiecie polickim

Umowy na ponad 11 milionów złotych dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych na przebudowę dróg lokalnych w powiecie polickim podpisał dzisiaj wojewoda zachodniopomorski – Tomasz Hinc.

– Rząd istotnie zwiększył zaangażowanie środków publicznych we wsparcie samorządów przy remontach dróg – podkreślił wojewoda Tomasz Hinc.