reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Wiemy kiedy zakończy się rozbudowa infrastruktury drogowej na terenie Polic

W trakcie wrześniowej sesji Rady Miejskiej w Policach radny Grzegorz Ufniarz dopytywał na, kiedy planowane jest zakończenie prac prowadzonych na terenie Polic w związku z rozbudową infrastruktury drogowej na potrzeby Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej.

nowo budowane rondy przy ul. Piłsudskiego w Policach

na zdjęciu: nowo budowane rondy przy ul. Piłsudskiego w Policach

Radny Ufniarz podkreślał, że zastosowane na dwóch odcinkach ulic Piłsudskiego oraz Siedleckiej „wahadła” stanowią dużą uciążliwość, zwłaszcza w godzinach szczytu dla mieszkańców Polic.

– Chciałem zapytać, czy budowa rond przy Lidlu oraz przy Miejskim Ośrodku Kultury w Policach przebiega zgodnie z harmonogramem i prosić o informację, kiedy te remonty zostaną zakończone, ponieważ uciążliwość po obu stronach Polic jest ogromna – dopytywał radny Grzegorz Ufniarz.

Naczelnik Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego Urzędu Miejskiego w Policach Krzysztof Kuśnierz odpowiadając na pytanie radnego Ufniarza, poinformował, że w dalszym ciągu podtrzymywany jest termin grudniowy realizacji wspomnianych zadań.

– Przepraszamy mieszkańców, rzeczywiście mają trudności, problemy z dojazdem do pracy, do domu, no ale niestety trzeba do końca grudnia jeszcze wytrzymać, a później będzie już pięknie – powiedział Krzysztof Kuśnierz.

Do końca listopada zrealizowany powinien być drugi etap inwestycji, polegający na budowie nowej drogi wzdłuż torów kolejowych w sąsiedztwie Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Komendy Powiatowej Policji.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.