reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Wszystkie kondygnacje budynku komunalnego przy ul. Niedziałkowskiego już gotowe

Do końca czerwca 2024 roku przy ul. Niedziałkowskiego w Policach powstanie wielorodzinny budynek komunalny, w którym znajdzie się 35 mieszkań dedykowanych najemcom, w tym 4 mieszkania przeznaczone dla osób niepełnosprawnych, zlokalizowane na parterze.

budynek komunalny przy ul. Niedziałkowskiego w Policach

na zdjęciu: budynek komunalny przy ul. Niedziałkowskiego w Policach

Gmina Police na realizację tego przedsięwzięcia otrzymała ponad 8 milionów złotych ze wsparcia Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa.

Inwestycja zakładała budowę budynku mieszkalnego z czterema kondygnacjami nadziemnymi, podpiwniczonego z poddaszem nieużytkowym, z dachem dwuspadowym. 3-klatkowy budynek ma na celu zabezpieczenie potrzeb mieszkaniowych w formie lokali komunalnych.

Dotychczas wybudowane zostały już wszystkie kondygnacje budynku. W mieszkaniach zamontowano natomiast okna. Aktualnie trwają prace związane z konstrukcją dachu.

W piwnicy znajdować będą się komórki lokatorskie, ponadto w każdej klatce – pomieszczenie gospodarcze, wózkownia oraz suszarnia.

Wszystkie mieszkania posiadać będą łazienki, kuchnie i balkony.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.