reklama
reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Rosną mury budynku komunalnego przy ul. Niedziałkowskiego w Policach

Przy ul. Niedziałkowskiego w Policach powstaje realizowany przez Gminę Police wielorodzinny budynek komunalny, w którym znajdzie się 35 mieszkań dedykowanych najemcom, w tym 4 mieszkania przeznaczone dla osób niepełnosprawnych, zlokalizowane na parterze.

trwa budowa budynku komunalnego przy ul. Niedziałkowskiego

na zdjęciu: inwestycja rośnie w oczach

Ponad 8 milionów złotych Gmina Police otrzymała ze wsparcia Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa.

Realizowana inwestycja zakłada budowę budynku mieszkalnego z czterema kondygnacjami nadziemnymi, podpiwniczonego z poddaszem nieużytkowym, z dachem dwuspadowym. 3-klatkowy budynek przeznaczony na potrzeby Gminy Police w celu zabezpieczenia potrzeb mieszkaniowych w formie lokali komunalnych.

W piwnicy znajdować będą się komórki lokatorskie, ponadto w każdej klatce – pomieszczenie gospodarcze, wózkownia oraz suszarnia.

Wszystkie mieszkania posiadać będą łazienki, kuchnie i balkony.

Zakończenie inwestycji planowane jest na czerwiec 2024 roku.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.