reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Policki ZWiK buduje sieć wodociągową w ul. Piłsudskiego

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Policach przystąpił do realizacji kolejnego dużego zadania inwestycyjnego, polegającego na budowie sieci wodociągowej w ulicy Piłsudskiego w Policach, dla którego w roku ubiegłym Spółka pozyskała niezbędną dokumentację techniczną oraz decyzje o pozwoleniu na budowę.

ZWiK realizuje kolejną inwestycję

na zdjęciu: Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Policach rozpoczął prace 6 lutego

Realizacja zadania została podzielona na dwa etapy. Pierwszy z nich zakłada budowę około 670 metrów sieci wraz z zasuwami sekcyjnymi oraz hydrantami od projektowanego ronda przy ul. Wkrzańskiej do ul. Wojska Polskiego.

W drugim etapie zadania zrealizowany zostanie około 410-metrowy odcinek sieci wraz z zasuwami sekcyjnymi oraz hydrantami, od projektowanego ronda przy ul. Wkrzańskiej do ronda Pionierów.

– Całe zadanie budowy sieci wodociągowej od ronda Pionierów i ul. Wojska Polskiego do projektowanego ronda przy ul. Wkrzańskiej zostało skoordynowane z projektem budowy infrastruktury drogowej na terenie Polic na potrzeby Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej – Przystanek Police Piłsudskiego, w ramach którego również uwzględniono budowę nowego odcinka sieci wodociągowej – informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Policach.

Zadanie jest realizowane przez policką Spółkę ze środków własnych w celu poprawy bezpieczeństwa i zapewnienia ciągłości dostaw wody do mieszkańców gminy Police.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.