reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Gmina Police rozmawia z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad

Gmina Police prowadzi rozmowy z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad w Szczecinie w sprawie planowanej budowy obwodnicy Polic.

Spotkanie w Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie

na zdjęciu: Spotkanie w Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie

Na spotkaniu w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie omawiane były kwestie związane z poprawą dojazdu do przyszłego węzła Police Zachodniej Obwodnicy Szczecina w ciągu drogi S6.

Jak zaznacza Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad kluczowe jest kompleksowe podejście do poprawy rozwiązań komunikacyjnych.

Udział w spotkaniu wzięli m.in. przedstawiciele GDDKiA, wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki, burmistrz Polic Władysław Diakun oraz Mariusz Różycki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: GDDKiA w Szczecinie

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.