reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Na stacji kolejowej w Policach trwa rozbiórka peronu pierwszego

Na terenie dawnego dworca kolejowego w Policach prowadzone są prace budowlane.

Rozbiórka peronu pierwszego na dworcu w Policach

na zdjęciu: Prowadzona jest rozbiórka peronu pierwszego

– Roboty na stacji w Policach są prowadzone w ramach inwestycji budowy Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej realizowanej przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. – mówi Bartosz Pietrzykowski z zespołu prasowego PKP Polskich Linii Kolejowych S.A.

Obecnie wykonawca przystąpił do prac rozbiórkowych peronu nr 1. W związku z prowadzonymi robotami wykonawca nie przewiduje utrudnień dla okolicznych mieszkańców.

Inwestycja za ponad 500 milionów złotych, współfinansowana z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, ma zapewnić sprawną komunikację kolejową w aglomeracji szczecińskiej.

Podróżni zyskają dostępniejsze perony na 27 zmodernizowanych lub nowych stacjach i przystankach, m.in. w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.