reklama
reklama

Ulica Polna w Trzebieży oficjalnie otwarta!

Ulica Polna w Trzebieży jest już wyremontowana. W czwartek w południe oficjalnie otwarty został 800-metrowy odcinek drogi prowadzącej w kierunku trzebieskiej plaży.

Uroczystego otwarcia nowo wyremontowanej drogi dokonali wspólnie wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki, burmistrz Polic Władysław Diakun, sołtys Trzebieży Małgorzata Siemianowska, a także inni zaproszeni goście. W tym gronie nie zabrakło również mieszkańców Trzebieży.

Zarówno wojewoda zachodniopomorski jak i burmistrz Polic podkreślali dobrą współpracę między Zachodniopomorskim Urzędem Wojewódzkim a Urzędem Miejskim w Policach. Wartą 3,336 miliona złotych inwestycję sfinansowano bowiem z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych. Natomiast sołtys Trzebieży Małgorzata Siemianowska wyraziła radość, że udało się wyremontować jakże ważną dla mieszkańców i turystów drogę.

W ramach przebudowy wymieniono m.in. nawierzchnię z betonowej tzw. trylinki na asfaltową. Wybudowano nowe chodniki wraz z wydzieloną, bitumiczną częścią dla rowerów. Zainstalowano także nowe wiaty przystankowe, a jezdnia zyskała oznakowanie poziome.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Jakub Siusta

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Piękna nowoczesna, potrzebna. Tylko po co tyle nożyczek może na licytacje albo do gabloty, śmieszne ale prawdziwe

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację