reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Nawierzchnia boiska na terenie Mierzynianki idzie do wymiany

10 listopada Urząd Gminy Dobra przekazał plac budowy pod prace związane z wymianą nawierzchni boiska na terenie rekreacyjnym "Mierzynianka", znajdującego się przy ul. Nasiennej w Mierzynie.

teren rekreacyjny Mierzynianka w Mierzynie

na zdjęciu: teren rekreacyjny Mierzynianka w Mierzynie

– Dotychczasowa, zniszczona nawierzchnia zostanie zastąpiona nawierzchnią ze sztucznej trawy o przeznaczeniu piłkarskim – mówi Teresa Dera, wójt gminy Dobra.

W pierwszym etapie zdemontowane zostaną bramki oraz nawierzchnia boiska, a następnie wyrównana zostanie podbudowa. Kiedy wspomniane prace zostaną wykonane, nastąpi instalacja nowej nawierzchni boiska z trawy syntetycznej.

Zgodnie z podpisaną umową termin zakończenia prac został określony na 16 stycznia 2023 r. i do tego czasu boisko będzie wyłączone z użytkowania.

Wymiana nawierzchni boiska jest jednym z sześciu zwycięskich projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra 2022. Na projekt oddano 313 głosów.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.