Nagłówek Dziennika Polickiego
  • Inne
  • Opublikowano:

W Policach odbywają się IX MIstrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych

W Hotelu Dobosz w Policach rozpoczęły się dziś IX Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych pod honorowym patronatem burmistrza Polic Władysława Diakuna.

Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych

na zdjęciu: Do Polic przyjechało 60 uczestników z 12 klubów z całej Polski

Udział w rywalizacji bierze 60 zawodników z 12 klubów całej Polski.

Prezydent Światowej Federacji Warcabowej Jacek Pawlicki podkreślił, że uczestnicy Mistrzostw Polski są wygranymi, bowiem mają piękne hobby jakim niewątpliwie jest gra w warcaby. Uroczystego otwarcia Mistrzostw Polski dokonał burmistrz Polic Władysław Diakun.

Dziś rozegrano pięć pierwszych rund. Kolejne trzy rundy zmagań zaplanowano na jutro.

Mistrzostwa Polski rozgrywane są w czterech kategoriach: dziewczynki do lat 6 (8 zawodników), chłopcy do lat 6 (16 zawodników), dziewczynki do lat 8 (16 zawodniczek), chłopcy do lat 8 (20 zawodników).

Autor: Gracjan Broda, Foto: Tatiana Młynarczyk

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.