Nagłówek Dziennika Polickiego
  • Inne
  • Opublikowano:

Piotr Młynarczyk ukończył zawody Swissultra w Szwajcarii na dystansie 20-krotnego Ironmana!

Piotr Młynarczyk ukończył 20-krotnego Ironmana podczas zawodów Swissultra w Szwajcarii.

Piotr Młynarczyk ukończył 20-krotnego Ironmana

na zdjęciu: Piotr Młynarczyk ukończył 20-krotnego Ironmana

Mieszkaniec Wołczkowa najpierw przepłynął 76 kilometrów, następnie przejechał na rowerze 3 600 kilometrów, a na koniec przebiegł 844 kilometry w czasie 528 godzin 30 minut i 16 sekund, co dało mu drugi rezultat wśród uczestników.

Przypomnijmy, że w całej imprezie udział wzięło zaledwie 13 zawodników z całego świata. Obok Piotra Młynarczyka startował jeszcze drugi z Polaków – Tomasz Lus, który do świata triathlonu dołączył dopiero w 2019 roku.

Uczestnicy do rywalizacji w zawodach Swissultra przystąpili 20 sierpnia. Piotra Młynarczyka w Szwajcarii wspierała żona Tatiana oraz Piotr Wincza, którzy pełnili również rolę supportu technicznego.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Tatiana Młynarczyk

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.