Nagłówek Dziennika Polickiego
  • Inne
  • Opublikowano:

Piotr Młynarczyk dokonuje niemożliwego! Biegnie na trasie 20-krotnego Ironmana

Piotr Młynarczyk, były policzanin a obecnie mieszkaniec Wołczkowa, bierze udział w odbywających się w Szwajcarii zawodach Swissultra na dystansie 20-krotnego Ironmana.

Piotr Młynarczyk na trasie 20-krotnego Ironmana

na zdjęciu: Piotr Młynarczyk na trasie 20-krotnego Ironmana

Młynarczyk pokonał już 76 kilometrów pływania, co oznacza, że na 50-metrowym basenie wykonał 1 520 długości. Za sobą ma również 3 600 kilometrów przejechanych na rowerze. W chwili kiedy powstaje ten artykuł, Piotr ma za sobą również 350 z 692 przebiegniętych okrążeń. To oznacza, że do mety zostało mu 418 kilometrów.

W całej imprezie udział bierze zaledwie 13 zawodników z całego świata. Obok Piotra Młynarczyka startuje drugi z Polaków – Tomasz Lus, który do świata triathlonu dołączył dopiero w 2019 roku.

Przypomnijmy, że zawodnicy do rywalizacji przystąpili 20 sierpnia. Piotra Młynarczyka w Szwajcarii wspiera żona Tatiana oraz Piotr Wincza, którzy pełnią również rolę supportu technicznego.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Tatiana Młynarczyk

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.