Nagłówek Dziennika Polickiego
  • Inne
  • Opublikowano:

Łucznicy przez 3 dni rywalizowali w Policach [zdjęcia]

Miniony weekend upłynął w atmosferze odbywającego się w Policach Turnieju Śladami Rybaka – International Baltic Hit-Miss Archery Tournament.

International Baltic Hit-Miss Archery Tournament – Turniej Śladami Rybaka

na zdjęciu: uczestnicy przez 3 dni rywalizowali w Policach

Zawody rozegrano na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piaskowej w Policach. Turniej odbywał się pod patronatem honorowym Jadwigi Wilejto.

W piątkowe popołudnie rywalizowali łucznicy w kategorii U15 oraz U18. W sobotę można było podziwiać umiejętności strzeleckie w kategorii OPEN w łukach klasycznych, łukach bloczkowych oraz łukach barebow.

Z uwagi na ulewę, które przeszła nad Policami, rywalizacja musiała zostać wstrzymana i przeniesiona na niedzielny poranek.

Dziś od rana łucznicy wznowili rywalizację i udało się wyłonić zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Galeria Zdjęć:

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.