Nagłówek Dziennika Polickiego
  • Inne
  • Opublikowano:

Podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego w gminie Police [zdjęcia]

Dziś w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach odbyło się podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego 2022/23 w gminie Police.

Podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego 2022/23

na zdjęciu: nagrody wręczyli przedstawiciele samorządu powiatowego oraz gminnego

W trakcie podsumowania Szkolnej Ligi Przełajowej 2022/23 uhonorowano zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Przypomnijmy, że w mijającym roku szkolnym rozegrano pięć edycji imprezy, które cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczestników.

Nagrody otrzymały również przedszkola i szkoły podstawowe.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.