Nagłówek Dziennika Polickiego
  • Inne
  • Opublikowano:

Młodzicy i juniorzy rywalizowali w International Baltic Hit-Miss Archery Turnament – Śladami Rybaka

Dziś rozpoczął się turniej International Baltic Hit-Miss Archery Turnament – Śladami Rybaka rozgrywany na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego przy ul. Piaskowej w Policach.

Turniej Śladami Rybaka w Policach

na zdjęciu: Rozpoczął się turniej International Baltic Hit-Miss Archery Turnament – Śladami Rybaka

Jako pierwsi do rywalizacji stanęli zawodnicy w kategoriach wiekowych młodzika oraz juniora młodszego.

W kategorii dziewcząt do lat 15 do finału awansowała zawodniczka UKS GROT Ruda Śląska Małgorzata Gebauer oraz Magdalena Górska, natomiast o miejsce trzecie powalczą Wiktoria Staigl oraz Emilia Drozdowska reprezentująca klub Defmar Police.

Wśród chłopców do finału awansowali Jan Lisiecki z LKS Mazowsze Teresin oraz Michał Stoma. O miejsce trzecie powalczą z kolei Dawid Dudek z klubu KSŁ MEWA Kołobrzeg i Jan Śmielewski z KSŁ MEWA Kołobrzeg.

W kategorii dziewcząt do lat 18 w finale mierzyć będą się Natalia Lepa reprezentująca UKS GROT Ruda Śląska i Diana Miszewska, natomiast o najniższy stopień podium powalczą Anna Chobaniuk z Defmara Police oraz Izabella Kawończyk z klubu Sokole Oko Zawadka.

Wśród chłopców w wielkim finale zmierzą się Szymon Czarnik z UKS GROT Ruda Śląska oraz Jeremi Kwiecień z AZSu Surma Poznań. O trzecie miejsce rywalizować będą Łukasz Patlewicz z klubu UKS GROT Ruda Śląska oraz Jakub Przybylski z KS Leśnik Poznań.

W sobotę swoje zmagania rozpoczną zawodnicy w kategoriach łuki klasyczne, bloczkowe oraz barebow.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.