Nagłówek Dziennika Polickiego

W Policach odbywają się IX MIstrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych

W Hotelu Dobosz w Policach rozpoczęły się dziś IX Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych pod honorowym patronatem burmistrza Polic Władysława Diakuna.

Mistrzostwa Polski Dzieci w warcabach 100-polowych

na zdjęciu: Do Polic przyjechało 60 uczestników z 12 klubów z całej Polski

Udział w rywalizacji bierze 60 zawodników z 12 klubów całej Polski.

Piotr Młynarczyk ukończył zawody Swissultra w Szwajcarii na dystansie 20-krotnego Ironmana!

Piotr Młynarczyk ukończył 20-krotnego Ironmana podczas zawodów Swissultra w Szwajcarii.

Piotr Młynarczyk ukończył 20-krotnego Ironmana

na zdjęciu: Piotr Młynarczyk ukończył 20-krotnego Ironmana

Mieszkaniec Wołczkowa najpierw przepłynął 76 kilometrów, następnie przejechał na rowerze 3 600 kilometrów, a na koniec przebiegł 844 kilometry w czasie 528 godzin 30 minut i 16 sekund, co dało mu drugi rezultat wśród uczestników.

Piotr Młynarczyk dokonuje niemożliwego! Biegnie na trasie 20-krotnego Ironmana

Piotr Młynarczyk, były policzanin a obecnie mieszkaniec Wołczkowa, bierze udział w odbywających się w Szwajcarii zawodach Swissultra na dystansie 20-krotnego Ironmana.

Piotr Młynarczyk na trasie 20-krotnego Ironmana

na zdjęciu: Piotr Młynarczyk na trasie 20-krotnego Ironmana

Młynarczyk pokonał już 76 kilometrów pływania, co oznacza, że na 50-metrowym basenie wykonał 1 520 długości. Za sobą ma również 3 600 kilometrów przejechanych na rowerze. W chwili kiedy powstaje ten artykuł, Piotr ma za sobą również 350 z 692 przebiegniętych okrążeń. To oznacza, że do mety zostało mu 418 kilometrów.

Piotr Młynarczyk wystartuje w 20-krotnym Ironmanie! To 76 km pływania, 3 600 km na rowerze i 844 km biegu

Piotr Młynarczyk, były policzanin a obecnie mieszkaniec Wołczkowa wystartuje w odbywających się w Szwajcarii zawodach Swissultra na dystansie 20-krotnego Ironmana.

Piotr Młynarczyk wystartuje w 20-krotnym Ironmanie

na zdjęciu: domem Młynarczyka stanie się wypożyczony kamper

Młynarczyk do pokonania będzie miał 76 kilometrów pływania, co oznacza, że na 50-metrowym basenie będzie musiał wykonać 1 520 długości, 3 600 kilometrów na rowerze (400 długości na 9-kilometrowej pętli) oraz 844 kilometry do przebiegnięcia.

Łucznicy przez 3 dni rywalizowali w Policach [zdjęcia]

Miniony weekend upłynął w atmosferze odbywającego się w Policach Turnieju Śladami Rybaka – International Baltic Hit-Miss Archery Tournament.

International Baltic Hit-Miss Archery Tournament – Turniej Śladami Rybaka

na zdjęciu: uczestnicy przez 3 dni rywalizowali w Policach

Zawody rozegrano na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piaskowej w Policach. Turniej odbywał się pod patronatem honorowym Jadwigi Wilejto.

Podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego w gminie Police [zdjęcia]

Dziś w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach odbyło się podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego 2022/23 w gminie Police.

Podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego 2022/23

na zdjęciu: nagrody wręczyli przedstawiciele samorządu powiatowego oraz gminnego

W trakcie podsumowania Szkolnej Ligi Przełajowej 2022/23 uhonorowano zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Dziś odbyła się jubileuszowa Policka Gala Ruchu [zdjęcia]

Dziś w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach odbyła się piętnasta, jubileuszowa Policka Gala Ruchu. Udział w niej wzięło około 50 uczestników.

Policka Gala Ruchu

na zdjęciu: uczestniczki Polickiej Gali Ruchu

Podczas jubileuszowej Gali Ruchu prowadzone były zajęcia ruchowe przez znanych i lubianych instruktorów, wielokrotnych uczestników rozmaitych eventów i warsztatów.

Jolanta Majka została mistrzynią świata na ergometrze wioślarskim

Jolanta Majka została mistrzynią świata na ergometrze wioślarskim, podczas odbywających się Mistrzostwa Świata w Toronto. Policzanka uzyskała czas 08:47,2.

Jolanta Majka

na zdjęciu: Jolanta Majka wiosłowała w Szczecinie

Tytuł mistrza świata wywalczył również Michał Gadowski, który uzyskał czas 07:24,4.

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.