reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Kolejna grupa trenowała pod okiem doświadczonych żołnierzy 12. Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie

W minioną sobotę odbyła się kolejna edycja akcji „Trenuj z Wojskiem” z żołnierzami 12. Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie. Udział w szkoleniu wzięło blisko 160 uczestników.

Trenuj z Wojskiem

na zdjęciu: uczestnik szkolenia w trakcie jednego z ćwiczeń

Była to doskonała okazja, aby nauczyć się podstaw posługiwania bronią, strzelania, walki wręcz, dowiedzieć się co zrobić, gdy zawiedzie GPS, jak przetrwać w terenie i udzielić pierwszej pomocy.

Uczestnicy szkolili się pod okiem doświadczonych żołnierzy z 12. Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie.

W sobotnim szkoleniu udział wzięli m.in. harcerze z Tanowa, pod okiem swoich instruktorów – Justyny i Marcina Maćkowiaków.

Każdy uczestnik na zakończenie szkolenia otrzymał pamiątkowy dyplom.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.