reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Więcej lotów do Warszawy z Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów

Polskie Linie Lotnicze „LOT” od 26 marca częściej będą kursowały na trasie Szczecin – Warszawa. Rejsy na główne lotnisko stolicy Polski realizowane będą 22 razy w tygodniu.

samolot Polskich Linii Lotniczych LOT

na zdjęciu: samolot Polskich Linii Lotniczych LOT

Dotychczas loty na trasie Szczecin – Warszawa odbywały się 19 razy w tygodniu.

– Z jednej strony wpisuje się to w rozwój siatki połączeń, jaki od kilku lat nasze lotnisko wraz z narodowym przewoźnikiem realizuje za pośrednictwem swojego hubu w Warszawie, dając możliwość jeszcze większej ilości dogodnych przesiadek nie tylko do miast europejskich, ale także do Ameryki Północnej, Azji czy na Bliski Wschód. Z drugiej zaś dostosowuje swój rozkład lotów pod ruch point to point do Warszawy, stanowiąc alternatywę dla wielogodzinnej podróży koleją lub samochodem, pozwalając w jeden dzień, zarówno mieszkańcom Zachodniopomorskiego, jak i Mazowieckiego załatwić swoje sprawy, bez konieczności noclegu. – mówi Maciej Dziadosz, prezes Zarządu Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów im. NSZZ Solidarność.

Jak podkreśla prezes Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów zwiększenie częstotliwości rejsów do Warszawy, to również jasny sygnał, że wieloletnia współpraca z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT układa się wzorowo a ruch lotniczy po pandemii Covid-19 zaczyna wracać do poziomów sprzed pandemii, dając nadzieję, na szybki wzrost w kolejnych latach.

Szczegółowa oferta dostępna jest na www.lot.com.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Port Lotniczy Szczecin - Goleniów im. NSZZ Solidarność

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.