reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Szpital przy ul. Arkońskiej zawiesza odwiedziny pacjentów

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie mieszczący się przy ul. Arkońskiej 4 zawiesza odwiedziny pacjentów.

Wybuch gazu był prawdopodobną przyczyną zawalenia się domu jednorodzinnego w Szczecinie

– Ma to związek z pogarszającą się sytuacją i znaczącym wzrostem liczby pacjentów z COVID-19 wymagających hospitalizacji – mówi Natalia Cistowska, rzecznik prasowy szpitala.

Aktualnie hospitalizowanych jest 211 pacjentów, w tym 13 przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej.

Całkowity zakaz odwiedzin dotyczy obu lokalizacji szpitala tj. zarówno przy. ul. Arkońskiej oraz ul. Sokołowskiego (Zdunowo).

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.