reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

„Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym dla dzieci, który w tym roku odbędzie się pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”.

Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich oraz poszerzenia wiedzy najmłodszych na temat bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych w dwóch kategoriach wiekowych (grupa I: klasy 0 – III, grupa II: klasy IV – VIII).

Zgłoszone prace przejdą najpierw etap wojewódzki, skąd następnie Wojewódzka Komisja Konkursowa przekaże po 3 najlepsze prace z każdej kategorii wiekowej do Centralnej Komisji Konkursowej.

W roku ubiegłym do rywalizacji w województwie zachodniopomorskim przystąpiło 1 472 uczniów ze 148 szkół podstawowych z terenów wiejskich.

Prace konkursowe należy przesłać do 28 lutego br. do Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Koszalinie (ul. Słowiańska 5).

Autor: Gracjn Broda, Foto: KRUS

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację