reklama
reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama
  • #WOŚP
  • Opublikowano:

Ponad 60 tysięcy złotych zebrał sztab WOŚP w Gminie Dobra

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wzorem lat ubiegłych wybrzmiał również w Gminie Dobra. W tym roku udało się zebrać ponad 60 tysięcy złotych, to o blisko 9 tysięcy złotych więcej niż przed rokiem.

Sztab WOŚP w Bezrzeczu

na zdjęciu: Sztab WOŚP w Bezrzeczu

– Serdecznie dziękujemy wolontariuszom i ich opiekunom za kwestowanie i zbiórkę pieniędzy oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie 31. Finału WOŚP w Gminie Dobra – napisali organizatorzy.

Wolontariusze sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Dobra kwestowali od rana. Od godziny 16.00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu rozpoczęły się licytacje oraz liczne występy sceniczne. Wśród nich swoje umiejętności prezentowali m.in. młodzi wokaliści oraz tancerze ze Studia Taneczno-Artystycznego Rytmix.

Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się m.in. vouchery oraz gadżety sygnowane logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

O godzinie 20.00 zgodnie z tradycją finałów WOŚP na uczestników czekało światełko do nieba.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.