reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #WOŚP
  • Opublikowano:

Ponad 16 tysięcy złotych zebrał sztab WOŚP w Nowym Warpnie

Ponad 16 tysięcy złotych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał sztab w Nowym Warpnie działający przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym.

Sztab WOŚP w Nowym Warpnie

na zdjęciu: Sztab WOŚP w Nowym Warpnie

– Pokazaliśmy, że nasza gminna społeczność potrafi wspólnymi siłami tworzyć piękne i wielkie rzeczy. – napisała w mediach społecznościowych Jowita Toboła, szef sztabu WOŚP w Nowym Warpnie.

Kwestowanie na rzecz WOŚP w Nowym Warpnie rozpoczęło się o godzinie 13.00 od mini kiermaszu, podczas którego można było wrzucać datki do wośpowej puszki. Po godzinie 14.00 rozpoczęły się licytacje, które poprowadził sołtys Brzózek Tomasz Andrzejewski.

O godzinie 16.00 odbyło się nowowarpieńskie światełko do nieba.

Wolontariusze z nowowarpieńskiego sztabu kwestowali również na ulicach Polic.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.