reklama
reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama
  • #WOŚP
  • Opublikowano:

"Brama Smaku na Deptaku" serwowała gorące dania i wspierała WOŚP

„Brama Smaku na Deptaku” zainicjowana przez radnego Rady Miejskiej w Policach Grzegorza Ufniarza serwowała dziś gorące posiłki w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Brama Smaku na Deptaku

na zdjęciu: dziś w ramach WOŚP-u serwowano ciepłe posiłki

– WOŚP to akcja wielkiego zespołu zaangażowanych ludzi i ich wspólny wysiłek daje tę wielką wartość – podkreślił Ufniarz.

Odwiedzający stoisko mogli spróbować m.in. zupy toskańskiej osobiście ugotowanej przez Grzegorza Ufniarza, bigosu, ciast, pajdy chleba ze smalcem i ogórkami, a także ciepłego czerwonego barszczu.

– Najbardziej się cieszę z tego, że odwiedzili nas inni wolontariusze WOŚP, byli harcerze i małe grupy albo zespoły rodzinne – powiedział Grzegorz Ufniarz. – Każdy został nakarmiony, mógł się rozgrzać ciepłym barszczykiem. – dodał.

Akcję wsparła inicjatywa Krok Po Kroku, która co tydzień w piątek serwuje darmowe ciepłe posiłki przy Radzie Osiedla nr 2 w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.