reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #WOŚP
  • Opublikowano:

28. Finał WOŚP: Rekordowy Finał w Przecławiu! Blisko 100 tysięcy złotych!

Blisko 100 tysięcy złotych zebrał sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przecławiu. Za 8 000 złotych zlicytowane zostało złote serduszko w statuetce z logo WOŚP.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się gadżety przekazane na licytację przez Fundację Jurka Owsiaka. Koszulki z logiem WOŚP licytowane były w przedziale od 500 złotych nawet do 1 000 złotych. Za breloczki trzeba było zapłacić około 400 złotych. Serduszka wykonane przez rodziców z Przecławskiego Punktu Przedszkolnego osiągały kwoty od 1 000 złotych do 1 600 złotych.

– Trochę się boję przed następnym rokiem, bo już postawiliśmy sobie bardzo wysoko poprzeczkę – powiedział Mariusz Skóra, szef gminnego sztabu w Przecławiu.

W tym roku Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozgrywany był w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Przez cały dzień ośrodek wypełniały tłumy mieszkańców, chcących wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Na scenie występowali zarówno młodzi wykonawcy, jak i znane i lubiane zespoły: Jackpot, Nad Porami Roku, Magic Loud oraz Stan Ger.

Przez cały dzień można była odwiedzać liczne stoiska, a także salę kinową, w której od rana dostępne były projekcie bajek sprzed 28 lat.

W samo południe wystartował I Marszobieg, w którym uczestniczyło około 300 zawodników.

– Przez cały dzień, nasz obiekt mogło odwiedzić nawet 10 000 osób, były nawet chwile, że nie można było wejść do budynku. Taki był tłok. Pełne sale, pełne foyer i pełny plac przed budynkiem – podsumował Mateusz Skóra.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.