reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #WOŚP
  • Opublikowano:

28. Finał WOŚP: Jasienica już zagrała dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zgodnie z tradycją w przeddzień swojego Finału zagrała w Jasienicy. W ubiegłym roku udało się zebrać ponad 120 tysięcy złotych, a jak będzie w tym?

Jasienica z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy gra, począwszy od 3. Finału. Podobnie jak w latach ubiegłych największym zainteresowaniem uczestników, cieszyły się licytacje oraz loteria fantowa, w której do wygrania były bardzo ciekawe nagrody.

Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się zarówno gadżety WOŚP, jak i inne cenne przedmioty ufundowane przez sponsorów. Nie mogło zabraknąć pamiątkowej tablicy rokrocznie fundowanej przez Zakład Kamieniarski Lastrico Jana Ziętka.

Swoje umiejętności na scenie zaprezentowali m.in. judocy z Hulk Team Police.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.