reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #WOŚP
  • Opublikowano:

28. Finał WOŚP: Po raz kolejny WOŚP zagra w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

W niedzielę, w samo południe w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach rozpocznie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Na scenie wystąpią liczni wykonawcy, tancerze, wokaliści, a także odbywać się będą licytacje – mówi Anna Ryl, dyrektor polickiego MOKu.

Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się m.in. gadżety z logiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a wśród nich koszulki, kalendarze, kubki czy plecaki, a także gadżety Gminy Police i Powiatu Polickiego.

W holu Miejskiego Ośrodka Kultury na stoiskach będą sprzedawane pamiątki, rękodzieło, wypieki oraz kanapki przygotowane przez polickich VIP-ów.

Podsumowaniem 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie światełko do nieba.

Kiedy: 12 stycznia, godzina 12.00

Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Bilety: - wstęp wolny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.