reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #WOŚP
  • Opublikowano:

28. Finał WOŚP: Zapraszamy na XIX Orkiestrowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach już po raz dziewiętnasty odbędzie się Orkiestrowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów, podczas którego będą zbierane środki na rzecz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Początek zawodów o godzinie 11.00.

Do rywalizacji przystąpi 10 zespołów. Wśród nich m.in. oldboje Pogoni Szczecin, Stali Stocznia Szczecin, Chemika Police oraz drużyna Urzędu Miejskiego w Policach.Organizatorem turnieju jest Artur Zagórski. Patronat medialny nad wydarzeniem objął m.in. Dziennik Policki oraz Telewizja HB.

Organizatorem turnieju jest Artur Zagórski. Patronat medialny nad wydarzeniem objął m.in. Dziennik Policki oraz Telewizja HB.

Kiedy: 12 stycznia, godzina 11.00

Gdzie: hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach

Bilety: - wstęp wolny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.