reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #WOŚP
  • Opublikowano:

28. Finał WOŚP: 12 godzinny Finał WOŚP w Przecławiu

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Przez całą niedzielę czekać będzie moc atrakcji.

Tegoroczny cel to zbiórka środków „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”.

– Zbierać będziemy środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji – informuje Jerzy Owsiak. – Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia – dodał Owsiak.

W tym roku w Przecławiu Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grać będzie przez 12 godzin. Od godziny 9.00 na najmłodszych czekać będzie maraton bajek. Od godziny 9.00 czynne będzie również WOŚPowe lodowisko. Następnie w sali koncertowej przez cały dzień odbywać się będą występy artystyczne.

W holu Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbywać będzie się wielki kiermasz książki przeczytanej.

Równie ciekawie będzie w części sportowo-rekreacyjnej. Organizatorzy zaplanowali różnego rodzaju warsztaty i zajęcia m.in. jogi, stepu czy zumby.

O godzinie 12.00 wystartuje I Marszobieg „SIEMA ZDROWIE”.

Kiedy: 11 stycznia, godzina: od 9.00 do 21.00

Gdzie: Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu

Bilety: - wstęp wolny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.