reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #WOŚP
  • Opublikowano:

28. Finał WOŚP: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Pilchowie

Również w sobotę, 11 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Szkole Filialnej w Pilchowie.

Podobnie jak w Jasienicy na uczestników Finału w Pilchowie czekać będzie mnóstwo atrakcji, a wśród nich m.in. licytacje, loteria fantowa oraz domowe ciasta dostępne w kawiarence.

Na scenie wystąpi Cezary Hołub, gitarzysta i wokalista zespołu 3 Promile, natomiast zajęcia z Nirvany Fitness poprowadzi instruktorka Magdalena Prieditis.

Organizatorzy wydarzenia zapraszają do wspólnego grania w godzinach od 15.00 do 18.00. Zwieńczeniem imprezy w Pilchowie będzie światełko do nieba.

Kiedy: 11 stycznia, godzina: od 15.00 do 18.00

Gdzie: Szkoła Filialna w Pilchowie

Bilety: - wstęp wolny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.