reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

W rejonie Białowieży udaremniono próbę nielegalnego przekroczenia granicy

W rejonie Białowieży żołnierze oraz funkcjonariusze Straży Granicznej udaremnili kolejną próbę nielegalnego przekroczenia granicy.

Nowe obozowisko po białurskiej stronie granicy

– Agresywni migranci wspierani przez białoruskie służby każdego dnia próbują nielegalnie przedrzeć się przez naszą granicę – napisał w mediach społecznościowych minister Mariusz Błaszczak. – Tak jak od wielu tygodni, tak też dziś w nocy polscy żołnierze i funkcjonariusze zatrzymują hybrydowy atak Łukaszenki oraz bronią Polskę i całą Europę – podkreślił minister.

Polską granicę próbowała przekroczyć około 50 osoba grupa migrantów.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Straż Graniczna

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.