reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Udaremniono kolejne próby nielegalnego przekroczenia granicy

W minioną sobotę Straż graniczna udaremniła 208 prób nielegalnego przekroczenia granicy.

Nowe obozowisko po białurskiej stronie granicy

– Funkcjonariusze zatrzymali jednego nielegalne imigranta, obywatela Iraku – poinformowała w mediach społecznościowych Straż Graniczna.

Wydano 31 postanowień o opuszczeniu terytorium Polski.

Straż Graniczna zapobiegła również agresywnej próbie przekroczenia granicy na odcinku ochranianym przez placówkę Straży Granicznej w Czeremsze, gdzie grupa około 100 cudzoziemców, przywiezionych pod granicę przez służby białoruskie, siłowo próbowała wedrzeć się do Polski.

Autor: Gracjan Broda, Foto: sierż. szt. Maciuk / Straż Graniczna

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.