reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

161 prób nielegalnego przekroczenia granicy

Jak informuje Straż Graniczna, we wtorek 16 listopada na granicy polsko-białoruskiej odnotowano 161 prób jej nielegalnego przekroczenia.

Funckjonariusze Straży Granicznej na granicy polsko-białoruskiej

– Wobec 34 cudzoziemców funkcjonariusze Straży Granicznej wydali postanowienia o obowiązku opuszczenia terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – informuje Straż Graniczna.

W godzinach wieczornych odnotowano również dwie siłowe próby przekroczenia granicy.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Straż Graniczna

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.