reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Strażacy w dalszym ciągu napowietrzają Odrę. Pomagają im strażacy z Grupy Azoty Police

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach w dalszym ciągu prowadzą działania związane z napowietrzaniem Odry.

Trwa napowietrzanie Odry

na zdjęciu: Jedna z uruchomionych pomp do napowietrzania Odry

– Do pomocy w ratowaniu środowiska naturalnego włączyła się również Zakładowa Straż Pożarna Grupy Azoty Zakładów Chemicznych Police S.A., użyczając dwa działka wodno-pianowe o wydajności 2400 litrów na minutę – mówi Piotr Tuzimek, zastępca komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach.

Strażacy prowadzą działania na terenie Siadła Dolnego oraz Moczył w gminie Kołbaskowo.

– Dziękuję wszystkim zaangażowanym w usuwanie śniętych ryb i napowietrzanie Odry. Dziękuję również za wszystkie sygnały – napisał w mediach społecznościowych Zbigniew Bogucki, wojewoda zachodniopomorski.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.