reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Ponad półtorej tony śniętych ryb wyłowili dziś strażnicy Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Polickiego

Dziś strażnicy Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Polickiego wraz z wędkarzami z koła Polskiego Związku Wędkarskiego „Okoń” w Skolwinie wyłowili około 1,5 tony śniętych ryb z rejonu Odry, począwszy od miejscowości Moczyły po miejscowość Kurów.

Śnięte ryby wyłowione z Odry

na zdjęciu: Ponad 1,5 tony śniętych ryb wyłowiono dziś z Odry

– W naszych działaniach uczestniczyło 14 osób na siedmiu jednostkach pływających – mówi Grzegorz Krzywiec, komendant Społecznej Staży Rybackiej Powiatu Polickiego.

Wśród wyłowionych śniętych ryb, jedną z nich okazał się Jesiotr Ostronosy.

To nie koniec działań podjętych przez Społeczną Straż Rybacką Powiatu Polickiego. Jak informuje Grzegorz Krzywiec, już jutro będę podejmowane kolejne działania polegające na wyławianiu śniętych ryb.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Grzegorz Krzywiec / Społeczna Straż Rybacka Powiatu Polickiego

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.