reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Lokale do wynajęcia w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej "Chemik" w Policach

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Chemik” w Policach ul. Roweckiego 42 informuje, że posiada do wynajęcia następujące lokale użytkowe przy ulicy:

Budynek Spółdzieni Mieszkaniowej Chemik w Policach

Stefana Roweckiego 4 (o powierzchni 493,68 m2),

Przyjaźni 15 (o powierzchni 142,60 m2),

Przyjaźni 22 (o powierzchni 24,52 m2).

Szczegóły ogłoszeń zamieszczone są na stronie internetowej Spółdzielni pod adresem: https://sm-chemik.pl/.

Informacji na temat warunków przetargu udziela Dział Członkowsko-Organizacyjny Spółdzielni pod numerami telefonów: (91) 424 45 35 lub (91) 424 45 36.

Autor: Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Chemik", Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.