reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

OFERTA PRACY: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Chemik" w Policach zatrudni osobę na stanowisku specjalisty ds. technicznych

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Chemik" w Policach zatrudni osobę na stanowisku specjalisty ds. technicznych.

Budynek Spółdzieni Mieszkaniowej Chemik w Policach

Wymagania kwalifikacyjne:

Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z technicznym utrzymaniem nieruchomości wielorodzinnych budynków mieszkalnych,

Wysoka kultura osobista,

Oświadczenie o niekaralności,

Dyspozycyjność i komunikatywność,

Dobry stan zdrowia potwierdzony zaświadczeniem lekarskim,

Praktyczna znajomość pakietu Office,

Dobra organizacja pracy własnej,

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Zakres obowiązków:

rozliczanie i analizowanie obciążeń w zakresie dostawy ciepła, wody do budynków będących w zasobach Spółdzielni,

nadzór nad robotami budowlanymi w zakresie instalacji sanitarnych wykonywanymi przez podmioty zewnętrzne,

dokonywanie odbiorów, dokumentowanie i rozliczanie robót,

kontrola i weryfikacja protokołów odbioru pod kątem zgodności z umową, terminowości, zakresu rzeczowego i kwotowego,

przygotowywanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia do przetargów na roboty remontowe ogłaszanych przez Spółdzielnię.

Oferty prosimy składać w sekretariacie Spółdzielni Mieszkaniowej „Chemik” w Policach, ul. Roweckiego 42 lub drogą pocztową do dnia 26 sierpnia 2022 r. na adres: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Chemik” w Policach ul. Roweckiego 42, 72-009 Police – w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta na stanowisko specjalisty ds. technicznych”.

Spółdzielnia informuje, że skontaktuje się tylko z wybranymi osobami.

Autor: Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Chemik", Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.