reklama
reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Oferta Pracy: Spółdzielnia Mieszkaniowa „CHEMIK” w Policach zatrudni na stanowisko specjalisty ds. technicznych

Spółdzielnia Mieszkaniowa „CHEMIK” w Policach zatrudni na stanowisko specjalisty ds. technicznych.

Wymagania wobec kandydatów przystępujących do konkursu:

wykształcenie techniczne kierunkowe – preferowana branża sanitarna,

doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z technicznym utrzymaniem nieruchomości wielorodzinnych budynków mieszkalnych,

wysoka kultura osobista,

oświadczenie o niekaralności,

dyspozycyjność i komunikatywność,

prawo jazdy kategorii B,

dobry stan zdrowia potwierdzony zaświadczeniem lekarskim,

praktyczna znajomość pakietu Office,

dobra organizacja pracy własnej,

Spółdzielnia Mieszkaniowa „CHEMIK” w Policach prosi o umieszczanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Termin składania ofert: do 21 sierpnia 2020 roku w sekretariacie Spółdzielni Mieszkaniowej „Chemik” w Policach, ul. Roweckiego 42 lub drogą pocztową na adres: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Chemik” w Policach ul. Roweckiego 42 72-009 Police – w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta na stanowisko specjalisty ds. technicznych”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Autor: Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej "Chemik", Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.