reklama
reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Ochrona dzieci. Zobacz, gdzie zgłosić się po pomoc!

Kacper ma 10 lat. Po rozstaniu rodziców pozostał pod opieką matki. Któregoś dnia, wezwani do interwencji policjanci odkryli, że podczas libacji alkoholowej, jaką matka zorganizowała wraz ze swoim nowym partnerem, chłopiec chował się w... piwnicy. Jak się wkrótce okazało, nie był to pierwszy raz.

Ochrona dzieci. Zobacz, gdzie zgłosić się po pomoc!

na zdjęciu: logotyp Funduszu Sprawiedliwości

Nie bądź bierny! Reaguj! Możesz uratować życie

Być może wydaje Ci się, że nie masz dokąd pójść i że nie masz gdzie uciec przed przemocą ze strony męża, partnera, brata czy ojca. To nieprawda. Tuż obok jest miejsce, w którym znajdziesz pomoc i ochronę. Daj sobie szansę na zmianę życia, odzyskanie stabilności i zbudowanie bezpiecznej przyszłości. Fundusz Sprawiedliwości oferuje bezpłatne wsparcie dla osób pokrzywdzonych przestępstwem.

Nie bądź bierny! Reaguj! Możesz uratować życie

na zdjęciu: logotyp Funduszu Sprawiedliwości

Czy warto studiować w Szczecinie? Poznaj historię Kamili

Lipiec to miesiąc, podczas którego wielu maturzystów stoi przed trudnym wyborem – wyborem kierunku studiów. To decyzja, która niekiedy może zaważyć na całym życiu młodego człowieka. W zeszłym roku w podobnej sytuacji była Kamila – obecnie studentka Global Communication w Uniwersytecie Szczecińskim.

Czy warto studiować w Szczecinie?

na zdjęciu: grafika promocyjna

Relacja ze spotkań na terenie inwestycji Ambasadorów 4UP

„4UP” to transgraniczne przedsięwzięcie łączące 3 miasta. Police, Pełczyce i Pasewalk realizują wspólny projekt, którego efektem jest zagospodarowanie turystyczne i rekreacyjne przestrzeni publicznych położonych w wyjątkowych miejscach, gdzie nadwodne położenie łączy się z urokiem starej zabudowy. Podejmowane działania ukierunkowane są na stworzenie oferty spędzenia czasu wolnego w przyjemnych okolicznościach, niejako przy okazji.

Spotkanie w Urzędzie Miejskim w Policach

na zdjęciu: spotkanie w Urzędzie Miejskim w Policach

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.